“Farma lalek” Wojciech Chmielarz – audiobook

“Farma lalek” Wojciech Chmielarz – ebook

Witajcie w krainie lalek. Znajdujemy się na Farmie Lalek, gdzieś na odludziu, wśród pól i lasów. Jest to miejsce tajemne, pełne sekretów i niedopowiedzeń. Ludzie przyjeżdżają tu ze wszystkich stron świata, aby oddać się rozkoszy zabawy. Każdy ma tutaj swoje miejsce i swoją rolę do odegrania.

Ale jak to bywa w życiu, nie wszystko jest tak różowe, jak mogłoby się wydawać. Ktoś musi pilnować porządku na Farmie Lalek, ktoś musi dbać o to, by każdy miał swoje miejsce i był szczęśliwy. A ktoś inny musi… czytać audiobooka “Farma lalek” Wojciecha Chmielarza!

Farma lalek Wojciech Chmielarz – streszczenie

Wojciech Chmielarz to polski pisarz, który swoją karierę rozpoczął od publikacji wierszy. Jego pierwsza powieść pt. “Farma lalek” ukazała się w 2006 roku i od razu zyskała ogromną popularność. Książka opowiada historię chłopca imieniem Paweł, który przebywa na farmie lalek ze swoimi rodzicami. Pewnego dnia rodzice znikają, a Paweł musi sam poradzić sobie w tym miejscu. Wkrótce odkryje, że lalki na farmie żyją własnym życiem i mają własne problemy. Będzie musiał stawić czoła wielu przeszkodom, aby wrócić do domu.

“Farma lalek” to niezwykle poruszająca historia, która skierowana jest do młodszych czytelników. Chmielarz opisuje problematykę samotności i strachu przed tym, co nowe i nieznane. Książka pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia i nigdy się nie poddawać.

###Farma lalek Wojciech Chmielarz – recenzja

“Farma lalek” to książka Wojciecha Chmielarza, która ukazała się w 2016 roku. Jest to historia o rodzinie, która żyje na farmie lalek. Książka składa się z trzech części: “Lalki”, “Wysypisko” oraz “Cmentarz”.

Książka jest bardzo dobra, a jej audiobook również. Narratorem jest Andrzej Chudy, który świetnie oddaje atmosferę i klimat książki. Polecam tę pozycję wszystkim miłośnikom horrorów i thrillerów.